ח'אן
עין כרם · ירושלים

מדיניות וחוקי הבית

מחירים ואירוח
כל התעריפים הם בש"ח , לחדר ללילה.
לקבלת מידע נוסף אודות מספר האורחים שאנו יכולים לארח בכל חדר , אנא צרו קשר, או ראו תנאים ונהלים סעיף 1.
המחירים עשויים להשתנות ללא הודעה מוקדמת. הלינה כפופה לזמינות.

הזמנות ותשלומים
הזמנות לח'אן ולקן מתקבלות באמצעות אתר האינטרנט שלנו, באמצעות אתרים מקוונים ובאמצעות הזמנה טלפונית. בעת ההזמנה תתבקשו להזין את פרטי הזמנתכם ופרטי כרטיס אשראי בתוקף. האורחים יחויבו במקדמה בסך המחיר הכולל של ההזמנה במהלך 7 הימים שלפני ההגעה. חשבונית המס/קבלה תופק באותו המעמד. במידה ואתם מעוניינים להוסיף פרטים נוספים לחשבונית המס/קבלה כגון שם חברה, או לקבל את החשבונית על שם שונה, אנא ציינו זאת במעמד התשלום.

מדיניות ביטולים
דמי ביטול:
• ביטולים 7 ימים ומעלה * לפני ההגעה – ללא דמי ביטול.
• ביטול 7 יום * לפני ההגעה - 100% מסך הזמנתכם ייגבה ע"י הח'אן.
* עד 14:00 (זמן מקומי)
הביטולים יתקבלו רק לאחר קבלת הודעה בכתב. לביטול הזמנה אנא צרו קשר עם: khaneinkarem [at] gmail [dot] com

לא יינתנו החזרים כספיים במקרים של אי הגעה לחופשה, אי מימוש שוברים, ביטולי טיסה, עיכובים, יציאה מוקדמת או בשל טעות שארעה בתהליך ההזמנה.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות או להחליף את כל השירותים שלנו או חלקם כשנדרש או מומלץ. במקרה כזה, אנו מסכימים לספק את החלופה הטובה ביותר הקיימת.

קבלת אורחים
האורחים מתבקשים להודיע מראש על זמן הגעתם בכדי לאפשר ארגון מספק של קבלתם ומסירת מפתחות החדר.
שעת הצ'ק-אין היא 15:00. במידה והאורחים מגיעים לפני כן ללא תאום, נוכל להציע לאכסן את מטענם ו/או לארח אותם באחד ממתחמי השירות במלון. אם האורחים עתידים להגיע מאוחר מהשעה 20:00, הם מתבקשים ליידע אותנו בנוגע לזמן הגעתם המשוער, וזאת מכיוון שאיננו מלון מסורתי ואין לנו שירות קבלה 24 שעות ביממה. שעת עזיבת החדר בתאריך היציאה היא 12:00. השתהות בעזיבת החדר תהיה כרוכה בעלויות של לילה נוסף. כמובן שאנו מציעים לאכסן את מטען האורחים אחרי עזיבת החדר בשעה 12:00 ועד ל- 20:00.

תלונות
במקרה של תלונה לגבי שירות ההזמנות שלנו, יש להודיע לנו בכתב או בדוא"ל בהקדם האפשרי. כל תלונה הנוגעת לשהייה במלון חייבת להיות מובאת לידיעת ההנהלה מוקדם ככל האפשר, במהלך השהייה. במידה והתלונה לא תיפתר לשביעות רצונכם, יש להודיע על כך בכתב לא יאוחר מ- 14 יום לאחר תאריך היציאה.

הצהרת אחריות
ג'יפסי אירוח בע"מ ובעליה, דירקטורים, הנהלה ועובדיה לא יישאו באחריות לכל מחלה, פציעה או מוות לאנשים המבקרים במקומות האירוח ולא לכל אירוע אחר מכל סוג שהוא הקשור ללקוח/ות כלשהם בזמן שהם נמצאים בנכס, ולא תוך כדי נסיעה למקומות האירוח או מהם. ג'יפסי אירוח בע"מ לא יכולה להיות אחראית לאובדן או נזק לרכוש פרטי, ככל שייגרם.

תנאים וחוקי הבית של כל בית בנפרד

ח'אן עין כרם

· 1 ·
המחירים בהזמנה מאתר הבית או הזמנה טלפונית כוללים: חדר/סוויטת אירוח, שטחים ציבוריים, שירות ארוחת בוקר, ניקוי יומי וכל המסים. ביצוע הזמנה מאתרים מקוונים או ערוצי הזמנה אחרים עלול להיות כרוך בתשלומים נוספים כגון מע"מ. בחדר הגג ניתן לארח 2 אורחים מבוגרים מעל גיל 16 בלבד. בחדר הקמרון ניתן לארח שני מבוגרים וילד בלבד. בחדר הדופלקס ניתן לארח עד 4 אורחים בלבד. בחדר הסלע ניתן לארח עד 5 אורחים בלבד.

· 2 ·
משך השהייה המינימלי בח'אן עין כרם באמצע השבוע (ימים שבת-חמישי) הוא לילה 1. בסופי שבוע (ימים שישי-שבת) משך השהייה המינימלי הוא שני לילות. במקרים בהם האורחים מעוניינים לשהות בסוף השבוע לילה 1 בלבד, הם מתבקשים לפנות אלינו ישירות, והצוות שלנו ייענה לבקשה במידת האפשר.

· 3 ·
שירותים נוספים הניתנים בבית אינם כלולים במחיר המצוין לעיל. אנא בדקו את עלות השירותים הנוספים עם הצוות שלנו.

· 4 ·
חניה
ח'אן עין כרם ממוקם בלב הכפר, בסמטה שאינה נגישה לכלי רכב. בשל מצוקת החניה בסביבות הבית, אנו מבקשים מאורחינו להחנות את רכבם במפרץ חניה ייעודי בכניסה לרחוב שאול ברקלי, במרחק של 2-3 דקות הליכה מהבית. ניתן להגיע עם הרכב לשביל הגישה לבית על מנת לפרוק את המטען ולאפשר גישה לאורחים המתקשים בהליכה. לא ניתן להחנות את רכבכם במפרץ החניה שבמקום המשמש את תושבי הכפר. אנו מבקשים להקפיד על הכללים הללו לרווחת תושבי המקום.

· 5 ·
ארוחת הבוקר היא הארוחה היחידה הכלולה במחיר השהייה במלון.

· 6 ·
במקרים בהם אורחי הח'אן מעוניינים להזמין אורחים שאינם מתארחים במלון לארוחת בוקר משותפת, הם מתבקשים לתאם זאת מראש עם הצוות, על מנת לבדוק זמינות ושעה מתאימים. ארוחת הבוקר לאורחים שאינם מתארחים בבית כרוכה בתשלום נוסף.

· 7 ·
אורחי הח'אן אינם מורשים באזורי הצוות, כולל אזור התחזוקה שבבית ואזור אחסון המטען. מתחם השירות שבבית ייסגר מידי יום בשעה 22:00.

· 8 ·
כל הפריטים והחפצים בח'אן הינם רכוש הבית. האורחים אינם מורשים להוציאם משטח הבית ולו באופן זמני בלבד.

· 9 ·
במידה ואתם מעוניינים להזמין את הח'אן כולו מכל סיבה שהיא (אירוע או כנס משפחתי/ חברתי), אנא צרו אתנו קשר על מנת שנוכל להציע לכם תנאים ותעריפים מיוחדים.

· 10 ·
בעלי חיים אינם מורשים בכל שטח הבית.

· 11 ·
העישון בבית ובחדרים אסור בהחלט. ניתן לעשן בשטחים הציבוריים החיצוניים והפרטיים בחדרים במידה ודלתות החדר סגורות.

· 12 ·
השימוש בבית ובמתקניו מוגבל למספר האורחים המצוין בהזמנה. אורחים נוספים אינם מורשים בשטחי הבית ללא אישור מראש של ההנהלה.

· 13 ·
למרות שאיננו גובים/ משריינים מאורחינו דמי פיקדון, על האורחים חלה האחריות להשיב את חדרם באותו האופן בו קיבלו אותו עם כניסתם. במידה ונגרם נזק במהלך השהות יש לדווח עליו לצוות.

· 14 ·
אורחים שלא יעמדו בתנאים ובנהלים המפורטים לעיל עלולים להיות חשופים לחיוב נוסף על מחיר הזמנתם המאושרת.

· 15 ·
אין לצלם תמונות או וידאו לצרכי פרסום, שיווק או כל מטרה מסחרית שהיא ללא אישור בכתב מהנהלת המלון. צילום ו/או שימוש מסחרי דורשים תאום מוקדם ואישור ההנהלה.

הקן - בית נופש

· 1 ·
המחירים בהזמנה מאתר הבית או בהזמנה טלפונית כוללים: בית הנופש, הגן המקיף אותו, שירות ארוחת בוקר- יינתן במסעדת ח'אן עין כרם, וכל המסים. בקן- בית נופש, ניתן לארח עד 6 אורחים בלבד. ביצוע הזמנה מאתרים מקוונים או ערוצי הזמנה אחרים עלול להיות כרוך בתשלומים נוספים כגון מע"מ.

· 2 ·
משך השהייה המינימלי בקן- בית נופש הוא לילה 1.

· 3 ·
שירותים נוספים הניתנים בבית אינם כלולים במחיר המצוין לעיל. אנא בדקו את עלות השירותים הנוספים עם הצוות שלנו.

· 4 ·
חניה
הקן- בית נופש ממוקם בלב הכפר, בסמטה שאינה נגישה לכלי רכב. להגעה לחניה הסמוכה לבית יש להזין לאפליקציית ה- GPS בה אתם משתמשים את הכתובת: עין כרם 4, י-ם. החניה הינה ציבורית ואינה כרוכה בתשלום.

· 5 ·
ארוחת הבוקר היא הארוחה היחידה הכלולה במחיר השהייה במלון. ארוחת הבוקר של אורחי הקן- בית נופש, תוגש בין השעות 08:00-10:00 במסעדת ח'אן עין כרם הסמוכה. ניתן לקבל את ארוחת הבוקר ישירות לבית הנופש. השירות כרוך בתשלום נוסף. לפרטים ותיאום יש לפנות לצוות.

· 6 ·
במקרים בהם אורחי הקן- בית נופש מעוניינים להזמין אורחים לארוחת בוקר משותפת, הם מתבקשים לתאם זאת מראש עם הצוות, על מנת לבדוק זמינות ושעה מתאימים. ארוחת הבוקר לאורחים שאינם מתארחים בבית כרוכה בתשלום נוסף.

· 7 ·
אורחי הח'אן אינם מורשים באזורי הצוות, כולל אזור התחזוקה שבבית ואזור אחסון המטען.

· 8 ·
כל הפריטים והחפצים בקן- בית נופש הינם רכוש הבית. האורחים אינם מורשים להוציאם משטח הבית ולו באופן זמני בלבד.

· 9 ·
במידה ואתם מעוניינים להזמין את הח'אן כולו, כולל הקן- בית הנופש מכל סיבה שהיא (אירוע או כנס משפחתי/ חברתי), אנא צרו אתנו קשר על מנת שנוכל להציע לכם תנאים ותעריפים מיוחדים.

· 10 ·
בעלי חיים מורשים בבית הנופש וזאת בתנאי כי האורחים מתחייבים שבעל החיים לא יעלה על הריהוט בבית, לא להשאירו לבד בתחומי הבית או החצר ולקחת אחריות על כל נזק שייגרם לבית בשל שהיית בעל החיים.

· 11 ·
העישון בבית אסור בהחלט. ניתן לעשן בגינת הבית.

· 12 ·
השימוש בבית ובמתקניו מוגבל למספר האורחים המצוין בהזמנה. אורחים נוספים אינם מורשים בשטחי הבית ללא אישור מראש של ההנהלה.

· 13 ·
למרות שאיננו גובים/ משריינים מאורחינו דמי פיקדון, על האורחים חלה האחריות להשיב את הבית באותו האופן בו קיבלו אותו עם כניסתם. במידה ונגרם נזק במהלך השהות יש לדווח עליו לצוות.

· 14 ·
אורחים שלא יעמדו בתנאים ובנהלים המפורטים לעיל עלולים להיות חשופים לחיוב נוסף על מחיר הזמנתם המאושרת.

· 15 ·
אין לצלם תמונות או וידאו לצרכי פרסום, שיווק או כל מטרה מסחרית שהיא ללא אישור בכתב מהנהלת הבית. צילום ו/או שימוש מסחרי דורשים תאום מוקדם ואישור ההנהלה.
דף הבית / מדיניות וחוקי הבית